התקנת שולי לבנים אנכיים

הקישו את הלבנה השנייה באדמה
הקישו את הלבנה השנייה באדמה, שטפו עם הלבנה האגרוף, והלבנה האנכית שמאחוריה.

שוליים אנכיים הם דרך אטרקטיבית להכיל כל חלל גינה. קצוות מקלות על כיסוח והדברת עשבים ומונעים מעשבים פולשניים להשתלט. שימוש בלבנים ליצירת הקצה האנכי מבטיח שהוא יהיה בסביבה לאורך זמן. אם אתה רוצה תחושה כפרית, חפש לבנים ממוחזרים או משוחזרים. לחצר רשמית וקלאסית יותר, בחרו לבנים חדשות.

1

צור תעלה מסביב לחלק החיצוני של הגן, או אזור אחר שברצונך לקצה באמצעות חפירה. הפוך את התעלה לעומק של 15 ס"מ ורוחבה של 8 ס"מ. שמור על העומק והרוחב כמה שיותר אחידים לאורך כל הדרך.

2

מלאו את תחתית התעלה בשכבה של 5.10 ס"מ של חול משחק. חול זה יקל על התקנת השוליים בצורה אחידה ומסודרת.

3

מניחים לבנה בתעלה בצורה אנכית. הצב את הלבנה ישר ותחבק אותה באדמה עם פטיש גומי. בערך מחצית מהלבנה צריכה להיות מתחת לפני הקרקע.

4

מניחים לבנה שנייה בתעלה ליד 0 ק"ג הראשונים של הלבנה לתוך האדמה, וחובטים אותה קרוב ככל האפשר ללבנה הראשונה. השתמש בפלס כדי לוודא שהחלק העליון של שתי הלבנים אחיד, והתאם אותם לפי הצורך.

5

הנח לבנה שנייה בתעלה ליד הלבנה השטוחה הראשונה
הנח לבנה שנייה בתעלה ליד הלבנה השטוחה הראשונה.

המשך להוסיף לבנים למילוי התעלה. שמור על החלק העליון של הלבנים אחיד, ואל תשאיר רווחים בין הלבנים.

6

חפרו תעלה רדודה לפני הלבנים האנכיות כדי להתקין שורה של לבנים אופקיות. הפוך את התעלה לעומק של 5 ס"מ ורוחב של 20 ס"מ.

7

מלאו את התעלה החדשה בשכבת חול של 2.50 ס"מ. מניחים לבנה על גבי החול המונח שטוח מול הלבנה האנכית הראשונה0 ק"ג הלבנה למטה באמצעות הפטיש, וודא שהיא צמודה ללבנה האנכית.

8

הנח לבנה שנייה בתעלה ליד הלבנה השטוחה הראשונה. הקישו את הלבנה השנייה באדמה, שטפו עם הלבנה האגרוף, והלבנה האנכית שמאחוריה. ודא שהלבנה ישרה. המשך להתקין לבנים אופקיות בדרך זו כדי למלא את התעלה. לבנים אלו ימנעו עשבים שוטים ויקלו על הכיסוח.

9

הדק את הקרקע מסביב לשוליים באמצעות טביעת יד. זה יארוז את האדמה סביב הלבנים ותחזיק אותם במקומם.