איך לקצץ עצי ברק כסף למסך פרטיות?

צמחי ברק כסף הם שיחים גדולים או עצים קטנים שפועלים היטב כמסך פרטיות בנוף ביתי כשהם גזומים כראוי
צמחי ברק כסף הם שיחים גדולים או עצים קטנים שפועלים היטב כמסך פרטיות בנוף ביתי כשהם גזומים כראוי.

צמחי ברק כסף הם שיחים גדולים או עצים קטנים שפועלים היטב כמסך פרטיות בנוף ביתי כשהם גזומים כראוי. גזום את העצים בתחילת האביב ברגע שצמיחה חדשה מתחילה להופיע על הענפים. תהליך הפיכת העצים למסך פרטיות אורך כשלוש שנים. לאחר מכן, יש צורך בקיצוץ מינימלי כדי לשמור על הצמיחה כלפי מעלה

1

שטפו את להבי קוצץ הגזם עם חומר חיטוי העשוי מ-9 חלקים של מים וחלק אחד של אקונומיקה ביתית. שטפו את הכלים במים נקיים והניחו להם להתייבש לפני גיזום העצים.

2

גזרו ענפים מתים או חולים כך שהחתך ישתלב עם הגבעול הראשי. הסר והשלך מענפים חולים כדי למנוע הפצת זיהום או פטרייה לעצים אחרים.

3

יש לחטא את להבי קוצץ הגזם לאחר גזירת ענפים חולים מעץ כדי למנוע הפצת מחלות.

4

תהליך הפיכת העצים למסך פרטיות אורך כשלוש שנים
תהליך הפיכת העצים למסך פרטיות אורך כשלוש שנים.

גזום עצים בני שנה או שנתיים לגובה של 30 ס"מ באביב כדי לקדם צמיחה חדשה וצפופה הרצויה למסך פרטיות. שלב זה נקרא יציאה לדרך.

5

קצץ את הקצוות של זרעי ענפים חדשים המופיעים במהלך עונת הגידול לאחר שירד מהעצים. זה יעורר צמיחת ענפים עבור מסך צפוף.

6

גזום את העצים לצורה הרצויה על ידי הסרת ענפים שחוצים או מתחככים זה בזה ברגע שהעצים מגיעים לגובה הרצוי, בדרך כלל בין 3 ל-6 מטרים גובה. זה יכול לקחת שנה עד שלוש שנים. חזור על שלב עיצוב עץ זה בשנה הבאה.

7

גזום את העצים לפי הצורך כדי להסיר ענפים מתים או פגומים מדי שנה לאחר השלמת תהליך העיצוב. גזרו את החלק העליון והצדדים של העצים רק כדי לשמור על הצורה והגודל.