עצים בעלי גידולים ארוכים למראה שעועית ירוקה

עצים בעלי גידול ארוך במראה שעועית ירוקה כוללים בני משפחת הקטניות ומשפחות הצמחים שאינן קטניות
עצים בעלי גידול ארוך במראה שעועית ירוקה כוללים בני משפחת הקטניות ומשפחות הצמחים שאינן קטניות.

עצים בעלי גידול ארוך במראה שעועית ירוקה כוללים בני משפחת הקטניות ומשפחות הצמחים שאינן קטניות. למרות שהפרחים של עצים ארוכים המייצרים תרמילים מסוימים מושכים תשומת לב באביב, התרמילים המתמשכים הופכים לסגולים, חומים או שחורים ומוסיפים משיכה דקורטיבית בסתיו ובחורף. מינים רבים של עצים המייצרים תרמילים דמויי שעועית יוצרים דגימה טובה או עצי צל. עם זאת, אם אתם שותלים אחד מהעצים הללו, היו מוכנים לפסולת דשא מפירות נושרים במהלך העונה הרדומה.

ארבה דבש

עץ בעל תחזוקה נמוכה מספק צל מסונן באזורי קשיחות צמחים של משרד החקלאות האמריקאי 5b עד 9b, ארבה דבש (Gleditsia triancanthos) בעל פרחים לא בולטים שמייצרים תרמילי זרעים דמויי שעועית באורך של עד 1.5 מטר. עלים דמויי שרך מצהיבים ונושרים בתחילת הסתיו, ויוצרים פסולת מינימלית. עם זאת, תרמילי הזרעים שנפלו של קטניה זו אכן יוצרים פסולת דשא. עם ענפים וגזעים קוצניים, עצי ארבה הדבש יוצרים צמחי דגימה טובים, המגיעים לגבהים של 35 עד 70 מטרים, עם פריסה של חצי מהגובה.

חרוב

עצי נקבה מייצרים פרחים אדומים בניחוח לא נעים המייצרים תרמילי זרעים ירוקים באורך של עד 30 סנטימטרים
עצי נקבה מייצרים פרחים אדומים בניחוח לא נעים המייצרים תרמילי זרעים ירוקים באורך של עד 30 סנטימטרים.

קטניה מקומית במזרח הים התיכון, עץ החרוב (Ceratonia siliqua) חי עד 150 שנה כאשר הוא נטוע בשמש מלאה עד צל חלקי באזורי USDA 9 עד 11. עצי נקבה מייצרים פרחים אדומים בניחוח לא נעים המייצרים תרמילי זרעים ירוקים עד 30 סנטימטרים. ארוך. הופכים חומים ומתוקים כשהם בשלים, זרעי עץ חרוב טחונים מחליפים אבקת קקאו בממתקים אכילים. עץ זה מקבל את שמו הנפוץ, לחם יוחנן הקדוש, מתכונותיו האכילות והאגדה לפיה יוחנן המטביל פרנס את עצמו בעת שהותו במדבר באכילת פירותיו.

קטאלפה

עם עלים רחבים בצורת לב, הקטלב (Catalpa bignonioides) פורח ממאי עד יוני באזורי USDA 6 עד 10. עצי קטאלפה - שאינם קטניות - עמידים בפני קרקעות רטובות או יבשות - מייצרים אשכולות של אביב בצורת חצוצרה פרחים. פריחה - לבנה עם גרונות מסומנים צהובים וסגולים - מניבה תרמילים ירוקים ארוכים דמויי שעועית באורך של עד 38 סנטימטרים. השמות הנפוצים של עץ זה, שעועית הודית ועץ סיגר, מתארים את הפרי הראוותני. Catalpa bignonioides "Aurea" צהוב עלים עושה את המופע הטוב ביותר שלו בו הקיץ קריר.

Redbud

עם ענפים צנומים ונטולי עלים לבושים בפרחים סגולים דמויי פרחי אפונה באביב, אדמונית סינית (Cercis chinensis) גדלה כשיח או עץ קטן באזורי USDA 8 עד 10. לאחר הפריחה, האדום הסיני מייצר לב ירוק כהה ומבריק- עלים בצורת. יליד סין המרכזי, חבר זה ממשפחת הקטניות גדל לגובה של 8 עד 15 מטרים, מה שהופך אותו מתאים להכללה בגני אביב מעורבים. חבר במשפחת הקטניות, האדומים הסיניים מייצרים תרמילי זרעים שטוחים דמויי שעועית שהופכים לסגולים בסתיו ולעיתים קרובות נמשכים על העץ בחורף.