באיזה עץ יש פירות יער אדומים בקיץ?

הוא מציג פרחים לבנים באביב שהופכים לשפע של פירות יער קטנים מאוד
הוא מציג פרחים לבנים באביב שהופכים לשפע של פירות יער קטנים מאוד, בלתי אכילים, אדומים בסוף האביב עד הקיץ שמושכים חיות בר.

עץ הנושא גרגרי יער אדומים בקיץ משפריץ את הנוף שלך בצבע מושך את העין. רבים מתחילים את התצוגה שלהם עם פרחים ראוותניים ולפעמים ריחניים באביב. בעוד שבחלק מהעצים, כמו גויאבה תות (Psidium cattleianum), יש גרגרי יער אכילים, לעצים אחרים יש גרגרי יער רעילים, לרבות חוט קיץ (Comarostaphylis diversifolia).

ירוק עד לאדמה לחה

לאזרת קופסת עלים (Azara microphylla), המכונה גם אזרה שוקולד, יש פרחים צהובים באביב שהופכים לאכילה קטנים, אבל גרגרי יער אדומים או כתומים מרירים בקיץ. הוא גדל לגובה של 12 עד 25 מטרים באזורי קשיחות הצמחים של משרד החקלאות האמריקאי 8 עד 10. דובדבן סורינאם (Eugenia uniflora), הידוע גם בשם פיטנגה, נושא פרחים לבנים באביב שהופכים לשפע של אדום, כתום, צהוב או כתום גדול למאכל. פירות יער ירוקים בקיץ. הוא מגיע לגובה 25 מטר וגדל באזורי קשיחות של USDA 9 עד 10. לשני העצים יש פרחים ריחניים והם משגשגים באדמה לחה ומעדיפים שמש מלאה על צל חלקי.

פירות יער גדולים מאוד

עץ הנושא גרגרי יער אדומים בקיץ משפריץ את הנוף שלך בצבע מושך את העין
עץ הנושא גרגרי יער אדומים בקיץ משפריץ את הנוף שלך בצבע מושך את העין.

יש עצים שמייצרים פרי כל כך גדול, שלא תאמינו שהם פירות יער. גויאבה תותים, הידועה גם כגויאבה מצויה או בקר, מציגה פרחים לבנים שהופכים להרבה פירות יער אדומים, סגולים או שחורים אכילים בגודל בינוני שאתה קוטף מאמצע האביב ועד אמצע הסתיו באזורי USDA 10 ו-11. Punica granatum) מציגה פרחים אדומים, ורודים או כתומים מהאביב ועד הקיץ ונושא הרבה פירות אדומים או חומים מיולי עד אוקטובר. הוא גדל באזורי קשיחות של USDA 8 עד 14. שני העצים גדלים לגובה של 20 מטרים.

ילידי מערב צפון אירופה

שתילת עצים מקומיים נותנת לחצר שלך מראה טבעי. סמבוק חוף אדום (Sambucus racemosa var. callicarpa) מוליד פרחים שמנת או לבנים באביב או בקיץ, שמתעצבים למספר יבולים של פירות יער אדומים קטנים בקיץ ובסתיו שהם רעילים עד להבשיל. הוא גדל לגובה של 20 מטרים באזורי USDA 6 עד 10. עץ המדרון (Arbutus menziesii) נושא פרחים לבנים או ורודים באביב שהופכים לצרורות של גרגרי יער אדומים או כתומים קטנים ואכילים בסוף הקיץ ועד הסתיו. הוא גדל לגובה של 50 עד 65 מטרים באזורי USDA 7 עד 9.

יליד דרום קליפורניה

הולי קיץ (Comarostaphylis diversifolia) הוא יליד דרום קליפורניה וגם ירוק עד. הוא מציג פרחים לבנים באביב שהופכים לשפע של פירות יער קטנים מאוד, בלתי אכילים, אדומים בסוף האביב עד הקיץ שמושכים חיות בר. הולי קיץ מעדיף אדמה לחה עד חולית, גדל לגובה של 20 מטרים באזורי הקשיחות של USDA 7b עד 10 ויש לו עמידות טובה לאש.