הסרה והחלפת גינון בסיס

התקשר למספר 811 כדי ללמוד היכן צינורות וכבלים תת קרקעיים נמצאים ליד הבסיס שלך
לפני ביצוע חפירה מקיפה ליד היסוד של הבית שלך, התקשר למספר 811 כדי ללמוד היכן צינורות וכבלים תת קרקעיים נמצאים ליד הבסיס שלך.

כאשר הצמחים שמקיפים את היסוד של הבית שלך נמצאים במקום במשך זמן מה, ייתכן שהם עברו את השימושיות שלהם. בין אם אתם צריכים להחליף צמחים מתים או גוססים או סתם כמהים לשינוי ירק, הסרה והחלפה של גינון בסיס דורש תכנון ומחשבה מראש. לפני שתתחיל לחפור, למד את עצמך לגבי הדרך הנכונה להסיר ולהתקין צמחי יסוד.

הכנת חפירה

לפני ביצוע חפירה מקיפה ליד היסוד של הבית שלך, התקשר למספר 811 כדי ללמוד היכן צינורות וכבלים תת קרקעיים נמצאים ליד הבסיס שלך. המספר 811 שייך למוקד טלפוני ארצי שיוצר קשר עם חברות החשמל המקומיות שלך ומארגן להן לצאת ולסמן בבירור סכנות תת קרקעיות פוטנציאליות. למרות שאולי לא נתקלת בבעיות כשהתקנת את גינון היסוד, רוב הסיכויים שהשורשים שלהם צמחו ועשויים להוביל אותך כעת לפגיעה בשוגג בציוד שירות תת קרקעי.

הכנת קרקע

מניחים צמחים כך שהם יהיו במרחק של 10 עד 30 סנטימטרים מהיסוד של הבית כשהם יתבגרו
מניחים צמחים כך שהם יהיו במרחק של 10 עד 30 סנטימטרים מהיסוד של הבית כשהם יתבגרו.

נטיעות קודמות עלולות לדלדל את חומרי ההזנה באדמה ליד הקרן, אז נצל את השינוי של הצמחים כדי להעשיר את האדמה לפני התקנת הצמחים החדשים. מורחים 8 ס"מ של קומפוסט על גבי האדמה ומעבדים אותו לתוך הלכלוך עד לעומק של 20 ס"מ. בדוק את ה-pH של האדמה לפני השתילה על ידי בדיקת האדמה עם ערכה או דרך מעבדה מקומית. אוניברסיטת מינסוטה מייעצת כי עלייה ב-pH מתרחשת לעתים קרובות באדמה הסמוכה ליסודות מלט. ודא שהאדמה שלך לא יוצאת מאיזון פראי לפני שתשקיע בצמחייה חדשה ושתילה אותה.

הדרגת קרן

מאחר ומים שנאגרו במיטות הסמוכות ליסוד הבית שלך עלולים לגרום לשחיקה, לתרום לעובש ולדליפה לתוך המרתף שלך, עכשיו זו ההזדמנות המושלמת ליצור דרגה המאפשרת למים לזרום מעט בירידה ולהתרחק מהבית. במידת הצורך, הוסף אדמה לערוגות מסביב לקרן, וודא שקיימת דרגה קלה כלפי מטה כדי לעודד מים לזלוג במורדו ולהתרחק מהבית במקום להתאגד בשולי היסוד. מומלצת ירידה של 8 ס"מ לכל 5 מטר.

התקנת מפעל

כאשר אתה מוכן לשתול את הצמחייה החדשה סביב הקרן שלך, בחר בקפידה. הימנע מבחירת עצים, שיחים או צמחים בעלי שורשים גדולים ומתמשכים שעלולים לגרום נזק למבנה בזמן שהם גדלים. מניחים צמחים כך שהם יהיו במרחק של 10 עד 30 סנטימטרים מהיסוד של הבית כשהם יתבגרו. בדוק את הוראות השתילה המצורפות לצמחים כדי להעריך את הגובה והפיזור הממוצע של הצמח כאשר הוא גדל במלואו.