רשימת צמחים בשמש מלאה לאזור בריכה

הוספת צמחים לאזור הבריכה יוצרת נווה מדבר המשלב יופי טבעי עם נוחות מעשה ידי אדם
בעוד בריכת שחייה היא כבר פיתוי מזמין, הוספת צמחים לאזור הבריכה יוצרת נווה מדבר המשלב יופי טבעי עם נוחות מעשה ידי אדם.

בעוד בריכת שחייה היא כבר פיתוי מזמין, הוספת צמחים לאזור הבריכה יוצרת נווה מדבר המשלב יופי טבעי עם נוחות מעשה ידי אדם. מכיוון שבדרך כלל בריכות שחייה ממוקמות בשטחים פתוחים, הצמחים סביבן חייבים להתאים לרוב לתנאי שמש מלאה. למרבה המזל, צמחים רבים עומדים בדרישות אלה וישפרו את אזור הבריכה שלך במשך שנים רבות.

חיפויי קרקע חינניים

מכיוון שכבר יש לכם מספיק מה לעשות בטיפול בבריכת השחייה, בחרו חיפויי קרקע עם תחזוקה נמוכה כדי להוסיף ירק וצבע לאזור. פעמונים סרבים (Campanula poscharskyana "מפל כחול"), עמידים באזורי קשיחות הצמחים של משרד החקלאות האמריקאי 3 עד 9, הם בעלי תחזוקה נמוכה, אוהבים שמש מלאה, ויתנו ניגוד יפה לדשא ירוק ומי בריכה מנצנצים. בחר fumewort (Corydalis solida), עמיד באזורי USDA 3 עד 9, כדי להוסיף צבע עם צריחים של פריחה לבנה, סגולה או סגול-ורודה שגדלה לגובה של עד 30 סנטימטר וחוזרת שנה אחר שנה.

עשבים עדינים

צמחים רבים עומדים בדרישות אלה וישפרו את אזור הבריכה שלך במשך שנים רבות
למרבה המזל, צמחים רבים עומדים בדרישות אלה וישפרו את אזור הבריכה שלך במשך שנים רבות.

לא רק שעשבי נוי מתנופפים בעדינות ברוח, הם עוזרים ליצור פרטיות כשהם מונחים באזור בריכת שחייה. גזע כחול (Andropogon capillipes "Valdosta Blue"), עמיד באזורי USDA 6 עד 10, גדל לגובה מקסימלי של 4 מטרים בשמש מלאה, מעדיף אדמה לחה וסובל צבאים ובצורת. Eulalia (Miscanthus "Purpurascens"), עמיד באזורי USDA 5 עד 9, פורח עם גדילים אדמדמים קטנים מיולי עד פברואר ודורש תחזוקה מועטה.

צמחים רב שנתיים מצוירים

הוסף נופך של צבע סביב ההיקף של אזור בריכה עם צמחים רב שנתיים, ובטל את הצורך לשתול פרחים חדשים בכל אביב. פרחי רוח (Anemone coronaria), עמידים באזורי USDA 7 עד 10, גדלים לגבהים של 46 סנטימטרים בשמש מלאה, מייצרים פריחה באדום, לבן או כחול עם מרכזים שחורים ודורשים תחזוקה מועטה. קולומביין צהוב (Aquilegia chrysantha), עמיד באזורי USDA 3 עד 8, פורץ החוצה בהתפרעות של פריחה צהובה, אוהב שמש מלאה ומושך פרפרים.

שיחים מחסה

השתמש בשיחים כדי ליצור גדר חיה בצד אחד או יותר של בריכת שחייה. משוכות גם מוסיפות פרטיות ושוברות רוחות לא רצויות. אבליה מבריקה (Abelia x grandiflora), אזורי USDA 6 עד 9, מגיעה לגובה 10 עד 12 מטר, גדלה בשמש מלאה עד צל חלקי ומעדיפה לחות יבשה עד בינונית. דפנה יפנית (Aucuba japonica), אזורי USDA 6 עד 10, יש גובה ופריסה של 10 מטרים, ירוק עד ומסתגל למקומות רבים.