רשימה של צמחים זוחלים קטנים

תהנה מפרחי קיץ כשאתה שותל צמחים קטנים וזוחלים מסוימים
תהנה מפרחי קיץ כשאתה שותל צמחים קטנים וזוחלים מסוימים.

צמחים זוחלים מעולים וקטנים פרושים אך אין להם הרגלים פולשניים. נטועים בדרך כלל ככיסוי קרקע או שוליים, רבים גדלים במהירות וממלאים חללים ריקים במהירות. צמחים קטנים וזוחלים מסוימים הם בדיוק הבחירה הנכונה כתחליפי דשא חסכוניים במים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מרווח את הצמחים כראוי על ידי התחשבות ברוחב שלהם בעת הבשלות, וחשוב על כמות תנועת הרגליים שאזור היעד מקבל.

מצוין לשמש מלאה

כמה צמחים קטנים זוחלים דורשים שמש מלאה. נשימה זוחלת של תינוק (Gypsophila repens) "אלבה" גדלה כמחצלת נמוכה בגובה 4 עד 15 סנטימטרים, נושאת פרחים קטנים מאוד ולבנים וסובלת תנועה קלה. קורנית זוחלת (Thymus praecox) "Coccineus" הוא ירוק עד קולינרי שגדל לגובה של 1 עד 5 סנטימטרים, מייצר שמיכה של פרחים אדומים מגנטה וסובל תנועה מתונה. שני הצמחים גדלים ברוחב של 12 עד 46 סנטימטרים באזורי קשיחות צמחים של משרד החקלאות האמריקאי 2 עד 9 ופורחים מתחילת הקיץ ועד אמצע הקיץ.

פרחי קיץ

צמחים זוחלים מעולים וקטנים פרושים אך אין להם הרגלים פולשניים
צמחים זוחלים מעולים וקטנים פרושים אך אין להם הרגלים פולשניים.

תהנה מפרחי קיץ כשאתה שותל צמחים קטנים וזוחלים מסוימים. חצב רוסי (Sedum kamtschaticum) "Variegatum" משגשג במקומות יבשים עם אדמה דלה ומציג פרחים קטנים כתומים-צהובים בין עלווה ירוקה מוכתמת שמנת כל הקיץ. צמח מיכל טוב, הוא גדל לגובה של 6 עד 20 ס"מ באזורי USDA 2 עד 9. גרמנדר זוחל (Teucrium chamaedrys) "שמש קיץ" גדל לגובה של 6 עד 20 ס"מ ומציג קוצים קצרים של פרחים קטנים ורודים עמוקים מאמצע עד סוף הקיץ. ירוק עד באקלים חורפי מתון, הוא נוטה להתפשט אך מאולף בקלות על ידי קצוות. שני הצמחים מתפרסים ברוחב של 12 עד 58 סנטימטרים, אינם סובלים תנועה רגלית וגדלים בשמש מלאה עד צל חלקי.

פורח ארוך, אוהב גוונים

יפות את המקומות המוצלים במלואם בנכס שלך עם צמחים ארוכי פריחה וקטנים זוחלים. ג'ני זוחלת זהובה (Lysimachia nummularia) "Aurea" כוללת עלווה צהובה-חמאה וגדלה כמחצלת נמוכה בגובה 2 עד 10 ס"מ על רוחב 12 עד 46 ס"מ. הוא מוליד פרחים צהובים-זהובים מסוף האביב ועד סוף הקיץ. בחירה יוצאת דופן עבור כיסוי קרקע נוצץ, הלמיום הזוחל (Lmium maculatum) "פיוטר ורוד" כולל עלווה כסופה בשוליים בירוק ומוציא אשכולות קטנים של פרחים ורודים סלמון מאמצע האביב ועד תחילת הסתיו. הוא גדל לגובה של 6 עד 20 ס"מ על רוחב 12 עד 58 ס"מ. ירוקי עד אלה סובלים תנועה רגלית קלה וגדלים באזורי USDA 2 עד 9.

אדמה לחה

בחר צמחים שמעריכים אדמה לחה כדי להחיות את האזורים הלחים בחצר שלך. תלתן ססגוני (Trifolium repens) "דם הדרקון" כולל עלים מגוונים ירוקים ולבנים קטנים עם סימנים אדומים כדם ופרחים בתחילת הקיץ. ירוק עד באקלים חורפי מתון, הוא גדל לגובה של 4 עד 13 סנטימטרים באזורי USDA 4 עד 9 וסובל תנועה קלה ברגל. המאזוס הזוחל הלבן (Mazus reptans) "Albus" יוצר מחצלת נמוכה בגובה 1 עד 5 סנטימטרים באזורי USDA 5 עד 9. תחליף מדשאה נפלא וירוק עד, פורח מאמצע האביב ועד תחילת הקיץ וסובל תנועה מתונה ברגל. לשני הצמחים יש פרחים קטנים מאוד ולבנים ומתפרשים ברוחב של 12 עד 46 סנטימטרים.