תכנון ועיצוב נוף

בגנים בוטניים ובאזורי שממה כדי להעלות רעיונות לעיצובי נוף מקומיים
השתמש בביקורים בפארקים מקומיים, בגנים בוטניים ובאזורי שממה כדי להעלות רעיונות לעיצובי נוף מקומיים.

תכנון וביצוע נוף מתחשבים משלימים את סגנון הבית שלך ומרחיבים את מרחב המחיה שלו כך שיכלול אזורים להתרועעות חברתית, משחק או אוכל בנוחות באוויר הפתוח. עיצובי נוף ביתיים המתאימים באופן מקומי אפילו יתרמו למגוון הביולוגי של הקהילה שלך על ידי מתן מספוא ובית גידול לחרקים וציפורים מאביקים יקרי ערך. אתה יכול להגביר את היעילות האנרגטית של הבית שלך גם עם גינון. מלבד היתרונות המעשיים, גינון איכותי מקיף את המשפחה שלך בנוחות, צבע וחיים.

אתר וסגנון

המוזרויות של האתר שלך קובעות איך להתחיל. חיוני לוודא את הרכב הקרקע, החשיפה לשמש וציון פני השטח של הנכס שלך. תכנן את האתר שלך לפי קנה מידה על נייר גרפי וכולל מבנים קיימים, קירות, שבילים, עצים ושיחים. בדוק קווי מים ומערכות השקיה ותכנן לתקן או להתקין אותם לפי הצורך. צאו לטיולים ונסיעות ברחבי השכונה שלכם ושימו לב לסגנונות הרווחים של אדריכלות, עיצובי נוף וצמחים המשגשגים באזורכם. בנוסף לחדרי גן פרטיים והחצר הקדמית הנראית לציבור, לתכנן אזורי שירות שבהם סככות, פחי אשפה וכלי עבודה מוסתרים באופן דיסקרטי. בעוד עיצובים מוצלחים מתמזגים עם הסגנון האדריכלי של הבית שלך ושל השכונה, התוכנית שלך צריכה לשקף את הטעם האישי שלך.

עיצובי מגורים בחוץ

רוב העיצובים המקומיים כוללים צמחים וסלעים וסלעים מקומיים הממוקמים בקפידה כדי להיראות אקראיים
רוב העיצובים המקומיים כוללים צמחים וסלעים וסלעים מקומיים הממוקמים בקפידה כדי להיראות אקראיים, כפי שהם נראים בטבע.

חדרי גן חיצוניים יוצרים חללים לסעודה, משחק או קריאה שקטה והם כדאיים במיוחד באקלים חם יותר. פטיו או סיפונים צריכים לזרום באופן טבעי מחדרים פנימיים. ניתן ליצור מטבחי חוץ בצורה פשוטה או משוכללת, לפי המשאבים והנטייה שלך. פינת פרגולה או סוכת מזמינים עם מקומות ישיבה נוחים ממש ליד חדר השינה הראשי מעודדת הקדשת זמן לקריאה ומדיטציה. משך משפחה ואורחים בחוץ עם ריהוט על פטיו מקורה המגיע דרך חדר האוכל, המגורים או המשפחה. צמח אזורי משחק לילדים שבהם תוכל לצפות בהם בקלות מבפנים. צרו לצד הבית חדרי גן מזמינים הממסגרים את הנוף שמעבר, כולל נופים של ה בריכת שחייה, ערוגות פרחים ומתקני מים

נוף ועיצוב ילידים וחיות בר

השתמש בביקורים בפארקים מקומיים, בגנים בוטניים ובאזורי שממה כדי להעלות רעיונות לעיצובי נוף מקומיים. רוב העיצובים המקומיים כוללים צמחים וסלעים וסלעים מקומיים הממוקמים בקפידה כדי להיראות אקראיים, כפי שהם נראים בטבע. גינה למשיכת חרקים מועילים נטועה בפאתי נכס כפרי, מספקת מעבר צבעוני לסביבה הטבעית. ערוגת דבורה או פרפר ייעודית מתאימה גם לחלקות פרבריות, כאשר הצמחים והפרחים מסודרים ומטופלים ללא חומרי הדברה או חיפוי וגיזום נרחב שמרתיעים חרקים מקומיים השוכנים בקרקע וציפורים שואפות זרעים. ניתן לבנות נוף יליד כך שישלים את רוב הסגנונות האדריכליים, מהמודרני ועד הוויקטוריאני, ואוסף של צמחים מקומיים וידידותיים למאביקים יכול להשתלב בכל עיצוב גן רשמי או מזדמן.

גינון מודע לאנרגיה

המקום בו אתם מתכננים עצים, שיחים, מדשאות ומבנים יכולים לעשות את ההבדל בכל עיצוב נוף בין להיות חסכוני באנרגיה או רעב לאנרגיה. אתה יכול למקסם את חמימות החורף וקירור הקיץ באמצעות סידור צמחים נכון. עצים נשירים נטועים בדרום הבית מאפשרים לאור השמש לזרום מבעד לחלונות בחורף ולהצל על הגג בקיץ. עצים ושיחים קצרים בצד המערבי מפחיתים למינימום את קרני השמש הקיצית היוקדת של הזווית הנמוכה. שיחים ועצים בעלי כתרים נמוכים עוזרים לחמם את הבית על ידי חסימת רוחות חורף; מקם ירוקי עד רחוק מספיק מהבית כדי לאפשר אור שמש חורפי להיכנס פנימה. כדי לחסוך במים, קבץ צמחים בהתאם לדרישות המים והשמש שלהם. עשבים או כיסויי קרקע עמידים לבצורת מחליפים בצורה מושכת חלק מהדשא או את כולו בנוף מושך מים.