זיהוי של צמח בית מגוון עלים קטנים

מעניקים לצמח מראה אקזוטי ומתנודד
העלים הירוקים, המגוונים בוורוד ולבן, מעניקים לצמח מראה אקזוטי ומתנודד.

צמחים מאירים את ימי החורף האפורים ואת מרחבי העיר, אבל רק לכמה גננים מקורה יש את החממות שלהם כדי לספק אור בלתי מוגבל. צמחי בית יכולים לספק נוף פנים ירוק ולשגשג בפנים, במיוחד כאשר מותר לבלות בקיץ במרפסת או בפטיו. למינים רבים יש זנים מגוונים עם צרכים תרבותיים דומים לאחיהם הירוקים. בחר אחד מהצמחים הבאים כדי להוסיף עניין לחללים קטנים.

גפנים תלויות

עציצים תלויים מביאים את החוץ פנימה. מחרוזת לבבות (Ceropegia woodii), הידועה גם כגפן מחרוזת תפילה, נצמדת לדפנות העציצים כשהן צעירות, אך יוצרת מסה מרשימה כאשר צובטת אותן. עלים לבנים בצורת לב גדלים עד סנטימטר לרוחב על היליד אוהב השמש הזה של אקלים צחיח - מים רק כשהם כמעט יבשים. הצמח עמיד בחוץ רק באזור קשיחות הצמחים של משרד החקלאות האמריקאי 10. קיסוס קרחון (Hedera helix "קרחון") הוא קיסוס קטן עלים, בעל עלים משולשים בצבע ירוק כסוף ולבן שוליים. למרות שקנוקנות גפן גדלות רק באורך של 3 עד 15 סנטימטרים, קיסוס הוא מגדל אגרסיבי. הגפן הקטנה והבהירה הזו גדלה בפנים ובחוץ, מכיוון שהיא עמידה באזורי USDA 5 עד 9.

אבני חן עסיסיות

עלים לבנים בצורת לב גדלים עד סנטימטר לרוחב על היליד אוהב השמש הזה של אקלים צחיח - מים רק כשהם כמעט יבשים
עלים לבנים בצורת לב גדלים עד סנטימטר לרוחב על היליד אוהב השמש הזה של אקלים צחיח - מים רק כשהם כמעט יבשים.

סוקולנטים קשוחים מייצרים צמחי בית ארוכים. למיני Crassula, לרבות עץ הירקן שנמצא בכל מקום (Crassula argentea "Variegata"), יש זנים מגוונים, אך ל-Crassula muscosa variegata, צמח בגובה 31 ס"מ עם ענפים הדומים לקצוות של ענפי אורן, יש כמה מהעלים הקטנים ביותר של הסוג, בגודל רק מילימטרים לרוחב. העלים הירוקים, המגוונים בוורוד ולבן, מעניקים לצמח מראה אקזוטי ומתנודד. סוקולנטים נמצאים בבית בגינות צלחות עם קקטוסים וצמחים אחרים הסובלים מתנאים צחיחים. Crassula muscosa הוא יליד דרום אפריקה המעדיף חשיפה מעורבת לשמש וצל.

צמחי שטח קטן

צמחים שנצבטו כדי לקדם צמיחה קומפקטית הם בגודל המתאים לטרריום או כדי להכניס צבע לשולחן קצה פינתי. צמח מנוקד (Hypoestes phyllostachya), הנקרא גם צמח פנים נמש, עמיד באזורי USDA 10 עד 11, גדל לגובה של 2 מטרים בגינה. בתוך הבית, הצמח, שנקרא על שם הגיוון הוורוד שלו, נשאר בגובה של כ-30 סנטימטרים והעלים הביציים שלו נשארים כסנטימטר לרוחבו מכיוון שהצמח נשמר קטן כדי לקדם שיחים. תאנה זוחלת מגוונת (Ficus pumila "Variegata"), עמידה בחוץ באזורי USDA 8 עד 1, נשארת קטנה בטרריום למרות שהיא מתפשטת עד 15 מטרים בגינה. עלים עם שוליים לבנים נשארים ברוחב של פחות מ-2.50 ס"מ בתוך הבית.

מיני פורחים

פריחה דורשת יותר אור ממה שקיים ברוב חללי הפנים ויש רק כל כך הרבה אדני חלונות שבהם הצמחים לא ייחרכו. שרביטן הכוזב המגוון (Oxalis corymbosa Aureo-reticulata, בעל עמידה רבה) כולל עלים בעלי ורידים זהובים עדינים, שלושה חלקים ופרחי אביב ורודים. צמחי שרימפס מגוונים (Justicia brandegeana "Variegata", עמידים באזורי USDA 9 עד 11) זקוקים לחדר חמים ושטוף שמש כדי שהעלים בעלי השם שלו ייווצרו מעל עלים סגלגלים אפורים-ירוקים המנומרים בלבן. על צמח שנותר לגדול רגליים, עלים יכולים להגיע לאורך של 6 סנטימטרים.

מאמרים בנושאים דומים
  1. תוכניות לערוגה מתומנת עץ
  2. ריצוף שוליים עבור מדשאה
  3. בסיס מרצף מול חול מרצף
  4. זחל פרחי תשוקה
  5. גפני סבכה בצל חלקי
  6. גינון משטחים