רעיונות איך לסדר סוקולנטים בעציצים יפים

שתלו אותם בעציצים יפים ברחבי הבית או החצר שלכם
כדי להראות את הקסם של הסוקולנטים, שתלו אותם בעציצים יפים ברחבי הבית או החצר שלכם.

סוקולנטים, בעלי העלים והגבעולים העבים והבשרניים שלהם, מגיעים במגוון צורות וגדלים. אידיאלי עבור אדמה יבשה, נופים חכמים למים וגננים פחות קשובים שרוצים צמחים בעלי תחזוקה נמוכה, הסוקולנטים עושים הצהרה עם המראה הבלתי רגיל שלהם לעתים קרובות. כדי להראות את הקסם של הסוקולנטים, שתלו אותם בעציצים יפים ברחבי הבית או החצר שלכם.

סוקולנטים סוקולנטים

כשיש לכם סוקולנט מהמם במיוחד או יוצא דופן, לא נדרש יותר במיכל מאשר הסוקולנט עצמו. שתלו אלוורה (Aloe vera), הגדלה באזורי קשיחות הצמחים של משרד החקלאות האמריקאי 10 עד 12, בעציץ אדום בוהק ופזרו חצץ אפונה או גרניט כתוש על פני האדמה. כשהפריחה הצהובה מתפוצצת הלאה, יהיה לך שילוב מושך את העין עם הצבעים המנוגדים של הירק, הפרחים והעציץ. דיקיה "צ'רי קולה" (Dyckia fosteriana "Cherry Cola"), הגדלה באזורי USDA 8 עד 11, היא מהממת נוספת שיכולה להחזיק את עצמה במיכל. העלווה הבורגונדית של דיקיה "צ'רי קולה" משתלבת היטב עם מיכל ירוק בהיר או כהה וחצץ אקווריום בצבע נייטרלי המכסה את פני האדמה.

זוגות של צמחים

דרך נוספת לסדר סוקולנטים בסיר יפה היא לשלב שני סוגי סוקולנטים באותו חלל
דרך נוספת לסדר סוקולנטים בסיר יפה היא לשלב שני סוגי סוקולנטים באותו חלל.

דרך נוספת לסדר סוקולנטים בסיר יפה היא לשלב שני סוגי סוקולנטים באותו חלל. מכיוון שלעיתים יש לסוקולנטים דרישות דומות בכל הנוגע למים ושמש, ערבוב והתאמה של צמחים בדרך כלל אפשריים. מניחים שני סוגים של סוקולנטים, כגון אבן קורסיקנית (Sedum dasyphyllum "Major"), הגדל באזורי USDA 5 עד 9 ותרנגולות וגוזלים "שחורים" (Sempervivum "שחור"), עמידים באזורי USDA 4 עד 9, שניהם מהם נהנים משמש מלאה ומעט מים, באותו מיכל למראה מעניין.

מילוי ומשחקים

דרך נוספת לשלב סוקולנטים היא למלא מיכל בצמח אחד שממלא את העציץ ואחר שנשפך על הקצוות ומשתרך לאורך הצדדים. עבור חומר המילוי, בחרו ב-Echeveria צבועה (Echeveria nodulosa), הגדלה באזורי USDA 9 עד 11, עם העלים הדו-צבעוניים שלה ורוזטות מרובות ומחרוזת חרוזים (Senecio rowleyanus), עמידה באזורי USDA 9 עד 12, עם העלים הנגררים שלה דומים למחרוזות של פנינים כמו המשחק.

איסוף מיכל

סרקו מכירות בחצר, שווקי פשפשים ומפגשי החלפה במיכלים יוצאי דופן לשתול בהם את הסוקולנטים שלכם. נסה עציצים בצבעים בהירים כדי לאזן את המראה הנועז של הסוקולנטים. קנה עציצי טרקוטה ופנק את הצד האמנותי שלך על ידי צביעתם בדוגמאות, עיצובים או פרחים כדי ליצור מיכל מיוחד במינו. השתמשו בעציצים המכילים פתחים בולטים בצדדים כדי לאפשר צמיחה נוספת של סוקולנטים להתפשט ולצמוח מתוך החורים. השתמש במיכלי מטבח, כמו קומקומים, ספלי תה, ספלי קפה, מיכלים וסירות רוטב, כדי ליצור סירים יפים שבהם לשתול סוקולנטים. מכיוון שסוקולנטים זקוקים לניקוז מצוין, ודאו שבמכלים יהיו חורים בהם. קדח אותם אם אתה צריך.