הוראות שתילת דייזי באנגלית

לשתול התחלות חיננית אנגלית במקום לגדל את הצמחים מזרעים
אם אתה רוצה פריחה מהירה יותר, לשתול התחלות חיננית אנגלית במקום לגדל את הצמחים מזרעים.

חינניות אנגליות (Bellis perennis) הן צמחים רב שנתיים עשבוניים הגדלים באזורי קשיחות צמחים של משרד החקלאות האמריקאי 4 עד 8, לפי הגן הבוטני של מיסורי. טיפול נאות בחינניות אנגליות יפיק פרחים מקסימים במראה קלאסי מהאביב ועד אמצע הקיץ.

סוגי פרחי דייזי

סוגים רבים של חינניות משגשגים בגנים. על פי אלמנך האיכרים הישן, משפחת החינניות (Asteraceae) היא אחת ממשפחות הצמחים הגדולות ביותר. כמעט כולם מכירים את צורת הפרח הבסיסית של חיננית - עין מרכזית עם עלי כותרת שקורנים ממנה החוצה - ובקבוצה הרחבה יותר של חינניות יש מיני פרחים עם וריאציות שונות של צורה וצבע. חיים במדינה מציינים כי חינניות ידועות כמייצגות התחלות חדשות. יש מגוון של חינניות עם מגוון של דרישות צמיחה בתחזוקה נמוכה המייצרות פרחים במגוון צבעים.

חינניות אנגליות, הידועות גם בשם חינניות דשא או חינניות מצויות, פורחות במגוון צבעים, אך הגרסה הקלאסית ביותר היא הלבנה. לפי Fine Gardening, חינניות אנגליות מעדיפות קיץ קריר ואינן סובלניות לחום גבוה. מסיבה זו, הם גדלים לעתים קרובות כצמחים חד-שנתיים, למרות שהם יכולים להתחדש אם הם שורדים את חום הקיץ. הם זורעים את עצמם בקלות, אז אתה צריך למות את הפרחים אם אתה רוצה לרסן את התפשטותם; באזורים מסוימים, חינניות אנגליות אפילו נחשבות למין פרחים פולשני.

שתילת חינניות אנגליות

טיפול נאות בחינניות אנגליות יפיק פרחים מקסימים במראה קלאסי מהאביב ועד אמצע הקיץ
טיפול נאות בחינניות אנגליות יפיק פרחים מקסימים במראה קלאסי מהאביב ועד אמצע הקיץ.

כדי לשתול חינניות אנגליות, תחילה שקול את האתר הטוב ביותר עבורן בגינה שלך. זנים רבים הם לעתים קרובות צמחים נמוכים ומתפשטים, כך שהם יכולים להתאים היטב לגינון מיכל; אם אתה לא רוצה שהם יתפשטו יותר מדי, תנו להם אזור מצומצם במקצת לגדול בו. מאסטרקלאס מציע לבחור אתר שתילה שמקבל מספיק אור שמש (ארבע עד שש שעות של שמש מלאה) אבל זה גם יספק צל חלקי ויגן על החינניות מפני חום קיצוני שגורם להן לנבול ולדעוך. אדמה עבור חינניות אנגליות צריכה להיות מנוקזת היטב ועשירה בחומר אורגני, אם כי הוספת דשן אינה הכרחית בדרך כלל. חינניות אנגליות הן צמחים רב שנתיים קטנים ובדרך כלל גדלים עד לגובה של פחות מ-15 סנטימטרים.

כדי לגדל חינניות אנגליות מזרע, זרעו את הזרעים בסתיו. לזרוע אותם בחופשיות על פני האדמה באתר השתילה שלך; לחץ אותם מעט למטה אך אל תכסה אותם כי הם יצטרכו אור כדי לנבוט. שמור על האדמה לחה; הנביטה צריכה להתרחש תוך 10 עד 25 ימים. אם אתה רוצה פריחה מהירה יותר, לשתול התחלות חיננית אנגלית במקום לגדל את הצמחים מזרעים. אתה יכול גם לאסוף ולשמור זרעים מפרחי החיננית שלך ולשתול אותם בעונה הבאה.

טיפול חיננית אנגלית

חינניות אנגליות גדלות במחזור דו-שנתי, כלומר צמחים חדשים בדרך כלל יפיקו ירוק בשנה הראשונה ויפרח בשנה השנייה. כשהם גדלים, שמור על לחות האדמה: השקה אותם כשהאדמה יבשה 5 ס"מ מתחת לפני השטח. HGTV מציעה להוסיף שכבת חיפוי של 5.10 ס"מ לחינניות האנגליות כשהן מתבגרות כדי לשמור על לחות וגם לבלום את התפשטותן, אם זו המטרה שלך. כפי שהרחבת מדינת צפון קרולינה מדגישה, חינניות אנגליות אינן סובלניות לבצורת, ומכיוון שהן מעדיפות טמפרטורות קרירות יותר, הן פורחות בדרך כלל מהאביב עד אמצע הקיץ ואז יורדות ככל שהטמפרטורות עולות בקיץ, עם פריחה ספוראדית אפשרית כשהטמפרטורות יורדות שוב עד לחורף. הכפור הראשון.

פרחי העונה הקרירה אחרים הם צמחים נלווים נהדרים לחינניות אנגליות. פרחי אביב, כמו אמנון גן (Viola x wittrockiana) וצבעונים (Tulipa spp.) יכולים להתאים היטב לחינניות אנגליות, על פי מאסטר קלאס. בתים וגנים טובים יותר מציעים גם לשתול חינניות אנגליות לצד דיאנטוס (Dianthus spp.) ולוע הארי (Antirrhinum majus). כדי לשלוט בהתפשטות של חינניות אנגליות בגינה שלך, נכש את כל הצמחים העודפים על ידי הסרה מלאה שלהם - שורשים והכל - מהאדמה, וכסה את האדמה בספוג כדי למנוע מהצמחים הרב שנתיים הקטנים להנביט מחדש.